Ninjabatlle

Forum o Naruto i naruto Shippuden.


#1 20-07-2009 17:26:31

Amane Namikaze

Hokage

Zarejestrowany: 12-06-2009
Posty: 98

Zasady Teamów

Teamy, chyba każdy wie jak one funkcjonują, no a jeśli nie to zaraz powiem.
Trening w teamach jest bardzo podobny do treningu, jaki odbywają chuunini w dziale „Nauka Technik” mianowicie. W specjalnie do tego stworzonym temacie młodzi genini zapoznają się z swoim nowym, sensei, po zapoznaniu się można rozpocząć trening opierający się głównie na odpowiedziach sensei. Genin piszę, jaką technikę chciałby się nauczyć, a sensei odpisuje, co trzeba zrobić, aby te technikę wykonać oraz jeżeli ma taką możliwość to może zademonstrować.

Przykład:

Genin napisał/a:
Przychodzi na pole treningowe, które było mu wyznaczone i zauważa ze reszta jego drużyny już przyszła, trochę podekscytowany wita się z dwoma innymi geninami i czeka razem z nimi na sensei.


Sensei napisał/a:
Przychodzi lekko spóźniony na pole treningowe, lecz spokojnie i bez pośpiechu widząc trójkę geninów idzie w ich stronę i mówi.
-Ja jestem Natsume Junichi i od dzisiaj będę waszym sensei!. Więc, od czego chcielibyście zacząć trening?


Genin napisał/a:
-Ja chciałbym zacząć od nauki techniki Guyokaku no jutsu!!


Sensei napisał/a:
-Dobrze, więc aby wykonać technikę Guyokaku no jutsu trzeba zebrać chakre żywiołu katon w płucach po czym będzie możliwe wystrzelenie wielkiej kuli ognia, pozwól, że zademonstruje. Stając na środku pola treningowego wykonuje potrzebne pieczęcie zbiera chakre katon w płucach po czym wykonuję technikę Guyokaku no jutsu bez większych problemów powstała kula ognia imponujących rozmiarów.





Oczywiście, jeżeli sensei odczuwa taką potrzebę to może nauczyć geninów w drużynie własnych wymyślonych technik nic nie stoi mu na przeszkodzie, aby to zrobić jedyny warunek to taki, że może nauczyć ich jedynie tych wymyślonych przez siebie technik, na które pozwala im ich ranga technik. To samo tyczy się oczywiście Sage wybierających jednego ucznia, gdyż takie prawo mają.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
krekole.pl przejście przez przegrodę busy Hamburg grzejniki wrocław www.hemoroidy.biz.pl